Biz Kimiz

500 m²’lik geniş ve ferah bir alanda hizmet vermektedir. Miramar Spa, spa bakımlarına ek olarak, masaj, cilt bakımı, anti-aging terapiler, incelme/sıkılaşma terapileri, el & ayak ve saç bakımı
 
Nisan 2012′de hizmete giren Miramar Spa, İstanbul Anadolu Yakası’nda şehrin göbeğinde, 500 m²’lik geniş ve ferah bir alanda sadece KADINLARA hizmet vermektedir. Miramar Spa, spa bakımlarına ek olarak, masaj, cilt bakımı, anti-aging terapiler, incelme/sıkılaşma terapileri, el & ayak ve saç bakımı gibi çok kapsamlı hizmet veren bir spa konseptini benimsemiştir.
 
 
Yorucu şehir hayatının stresini atmak ve kendinizi şımartmak için masaj yaptırabileceğiniz Masaj Odaları huzurlu bir ortam sunmaktadır.
 
 
Zihinleri yatıştırmak için tasarlanmış olan mekanın su terapileri bölümünde, toksinlerden arınmanın tadını çıkaracağınız Türk Hamamı, Sauna, Buhar Banyosu bulunmaktadır. Ayrıca içinde mineral maskeler, organik yağlar, peeling tuzları ile yenilenmenin keyfine varacağınız Hidroterapi SPA Kapsülü ve Aromaterapi Yatağı da size kendinizi özel hissettirecektir. 
 
 
Cilt Bakımı Odası’nda, farklı cilt yapılarına göre özel uygulanan cilt bakımları ile dokularınız canlılık kazanacaktır.
 
 
Nano-teknoloji içeren yaşlanmayı önleyici ve gençleştirici bakımların özel ürünler ve destekleyici aletler yardımı ile uygulandığı Anti-Aging Bakım Odası’nda yaşlanma izlerini azaltabilirsiniz.
 
 
İnceltici ve şekillendirici programların uygulandığı Vücut Bakım Odaları’nda beden ölçünüzü daraltabileceğiniz rotasyon, radyo frekans, tripolar, ultrason, lenf drenaj, kavitasyon, manyetik & anti-age terapi tekniklerini barındıran cilt ve vücut bakım aletlerimiz mevcuttur.
 
 
Vitamin barla bütünleşen geniş dinlenme alanımızda bitkisel çayları yudumlarken, rahatlamanın keyfini çıkarabilirsiniz.
 
 
Temizlik, hijyen ve sağlık kurallarının ön planda tutulduğu Miramar Spa’nın bütün ıslak alanları, mikrop, bakteri ve mantar oluşumunu engellemek amacıyla özel nano teknolojik işlemden geçirilmiştir. Ayrıca kişiye özel kabinlerimizde bulacağınız kese, sabun, şampuan terlik, çamaşır gibi misafirlerimizin konforu için sunduğumuz malzemeler tek kullanımlıktır.
 
 
Spamızın şık atmosferinde Gelin Hamamı, Kına Gecesi, Bekarlığa Veda Partileri , Doğumgünü Partileri ve 8-14 yaş gurubu Teen spa organizasyonları düzenleyebilir veya özel günlerinizde grup programlarımızdan yararlanabilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.
 
 
Miramar Spa, güzellik ve sağlığınız için size hizmet vermekten mutluluk duyar.